Дбаючи про своїх клієнтів та поважаючи Вашу потребу отримати якісний товар, магазин використовує такі правила повернення та обміну придбаного у нас товару.
Нагадуємо, що ми надуваємо наші гелієві кулі при кімнатній температурі.
І існує низка умов, недотримання яких може негативно позначитися на часі польоту кульок:

- Перепади температур можуть суттєво вплинути на обсяг газу в повітряній кулі.
- Рекомендована температура для надутих кульок + 25 градусів. При занадто високій (вище +30) або занадто низькій (нижче +5) кульки можуть луснути або їх час польоту може істотно скоротитися.
- Також слід уникати попадання прямих сонячних променів, або опадів на поверхню кулі.
- Високий рівень вологості також може значно скоротити час польоту повітряних куль.

- Надуті кульки також не рекомендується залишати в машині на тривалий термін (довше 2-3 годин) як у холоді, так і в спеку. Такі різкі перепади температур можуть призвести до того, що кулі луснуть або, як мінімум, суттєво втратять у розмірі.
- Перш ніж випускати кулі під стелю, дайте їм відстоятися 2-3 години в кімнаті, оскільки під стелею може накопичуватися статична електрика.
Всі перераховані вище фактори можуть призвести до деформації куль і не підпадають під умови гарантії.

Відповідно до Постанови КМУ від 19 березня 1994 року №172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів", гумові надувні кулі обміну та поверненню не підлягають.
Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» та ст. 707 Цивільного кодексу України, квіти не підлягають обміну чи поверненню:
— так як квіти відносяться до товарів, що швидко псуються, очевидно, що зберегти (їх) товарний вигляд або властивості можливо тільки в спеціальних умовах;

- дитячі м'які іграшки, продовольчі товари (цукерки, фрукти, торти) не підлягають обміну або поверненню згідно з Постановою КМУ від 19 березня 1994 р. № 172.
Незважаючи на те, що фактично вся продукція, що доставляється, не підлягає поверненню або обміну відповідно до чинного законодавства України — повернення, обміни Компанія робить за власною ініціативою, залишаючи за собою право у відмові на повернення або обмін.